Faydalı Bilgiler

Çamlıca Gişelerin’de Serbest Geçiş

Serbest Geçiş Bugün Başladı...

Çamlıca Gişelerinde Geçiş Ücretsiz mi ?

Çamlıca Gişelerin’de serbest geçiş bugün saat 19:00 ‘da başlayacak. Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan yaptığı açıklama da ”Ancak milletimize hizmet için ekiplerimizin gece-gündüz demeden çalışması, bayram öncesi yolcularımızın ve sürücülerimizin evlerine, memleketlerine rahat bir şekilde ulaşması için bu tarihi daha da erkene çektik. Bugün 19.00 itibarıyla Çamlıca gişelerinde serbest geçiş başlayacak.” dedi.

ahmet arslan

Bu uygulamanın Normalde 30 Ağustos olması beklenirken, 5 gün erkene çekilmiş ve vatandaşlar için trafiği rahatlatma çalışmaları düşünülmüştü. İstanbul’da Fatih Sultan Mehmet Köprüsü, Mahmutbey gişeleri ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde halihazırda serbest geçiş sistemi olduğunu anımsatarak, Çamlıca gişelerinde de serbest geçiş için temmuzun ilk haftasında çalışmalara başladıklarını hatırlattı.

çamlıca gişeleri

Ve,

”Diğer uygulamalarımızda trafikte yüzde 30’luk rahatlama olduğunu gördük. Burada da gişelerin tamamen kaldırılması ve serbest geçişin başlamasıyla yüzde 30’luk bir rahatlama sağlanacak.” diye konuştu.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Şimal Dayak

Kendini bildi bileli yazar, bu yazar...

Yazarın Diğer Paylaşımları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ayrıca Bunada Göz Atabilirsiniz

Close
Close

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyicinizi devre dışı bırakarak çalışmalarımızı sürdürebilmemize destek olun.