Galeri

CIA Uzaylıları Kanıtladı mı ?

Uzaylılarla ilgili gizli belgeleri açıkladı

Amerikan gizli servisi CIA, yıllardır uzaylılar hakkında ki gizli olan belgelerden bazılarını resmi internet sitelerinden yayınladı. Belgeler de bulunan açıklamalar ise oldukça tüyler ürpertici.

uzaylılar hakkında belgeler

Bir grup Rus askeri’nin UFO’yu vurdukları ama hayatta kalan uzaylılar tarafından taşa dönüştürüldükleri açıklanıyor.

CIA’nın yayınladığı bilgiler, insanı şaşkınlığa uğratacak ve filmleri aratmayacak şekilde. Belgenin doğruluğu tartışılırken, edinilen bilgiler ise şu şekilde…

Rus askerleri tarafından kimliği teşhis edilmeyen bir cisim bulundu. Düşen UFO’dan hayatta kalan uzaylılar ile Rus Askerleri arasında çatışma çıktı yanlız askerler taşa dönüştü. 23 Askerin uzay aracını düşürdüğü ancak uzaylılar tarafından 5 askerin taşa dönüştürüldüğü belgeleri bulunuyor.

uzaylı belgeleri açıklandı

CIA’nın resmi internet sitesinde yayınlananlar,ukraynalı bir gazetecinin araştırması sonucu elde edildiği yazılıyor.Ufo saldırısı olduğu idda edilen 250 sayfalık bir KGB dosyası ile çeşitli resimler ve tanık ifadelerinin yer aldığı bilniiyor.

Örnek İfade şu şekilde;

”Büyük bir kafa ve iri kara gözlere sahip beş kısa insana benzeyen varlık uzay aracının içerisinden çıktı.” Saldırıdan yalnızca 2 askerin sağ kurtulduğu olayda, UFO’nun vurulup yere düşmesinin ardından aniden uzaylıların ortaya çıktığını kaydediyor. Ayrıca rapor da yrıca varlıklar tarafından 23 Rus askerinin taşa dönüştürülmelerinin ardından, uzaylıların büyük bir ışık topu olarak nitelenebilecek bir şekilde birleştiklerini belirtiyor. Bununla birlikte sağ kurtulan 2 kişinin Moskova yakınlarında bulunan gizli bir yere götürüldüğünü iddia ediliyor.

uzaylı belgeleri manşet

Daha önce de Philip Schneider, Amerika Hükümeti tarafından sözleşmeli mühendis olarak görev yapan kişinin 1979 yılında New Mexico’da yer altı üssünde çalışmalar yaparken uzaylılar ve insanlar arasında bir savaşa tanık olduğu ve 60 ölü asker gördüğü iddia edilmişti.

CIA ve yayınlanan belgeler, açıklamalar ne kadar doğrudur tartışılır. Ama insan şüphe etmiyor değil…

cia uzaylı belgeleri

 

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Şimal Dayak

Kendini bildi bileli yazar, bu yazar...

Yazarın Diğer Paylaşımları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyicinizi devre dışı bırakarak çalışmalarımızı sürdürebilmemize destek olun.