Faydalı BilgilerGaleri

En İyi İngilizce Öğrenme Uygulamaları

İngilizce öğrenmeniz için en iyi android ve İos Uygulamaları

İngilizce Öğrenmek İstiyor ama bir kursa katılmaya vakit bulamıyor ve hatta bunu ücretsiz olarak değerlendirmek mi istiyorsunuz. Makalemizde popüler olan ingilizce öğrenme uygulamalarından ve özelliklerinden bahsedeceğiz.

Çalışan, öğrenci yada ev hanımı bile olsanız günde sadece  bir kaç dakika yada bir kaç saatinizi ayırarak ingilizce öğrenebilirsiniz.

İngilizce öğrenmenin temeli ingilizce dil bilgisin den geçer. İngilizce gramer, İngilizce fiiller ve günlük İngilizce diyalogları için hazırlanmış bir çok uygulama artık mevcut.

1- BUSUU

Busuu , en iyi ingilizce ve bir çok dilin barındığı bir uygulamadır. Alanında oldukça popüler olmasının yanı sıra, arayüzü ve kolay kullanımı ile sizlere en iyi ingilizceyi kolay şekilde öğrenmenize yardımcı olacaktır. Diğer kullanıcılardan online yardım alma ve çevrımdışı çalışma özelliği ile sizlere hizmet vermekte.

2- Memrise

Memrise, farklı dilleri bir arada barındıran oldukça pratik bir uygulamadır. Çeşitli video ve yardımlaşma seçenekleri ile oldukça yararlı olacağına emin olun.

3- YDS

Kelime Ezberleme Programı, binlerce kelimeyi koloaylıkla ezberleyebileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır.

4- DUOLİNGO

Oldukça pratik bir arayüze sahip bir uygulamadır, çocuklar dahil kullanılabilcek en sağlam kaynaklardan biridir.

 

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Şimal Dayak

Kendini bildi bileli yazar, bu yazar...

Yazarın Diğer Paylaşımları

Ayrıca Bunada Göz Atabilirsiniz

Close
Close

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyicinizi devre dışı bırakarak çalışmalarımızı sürdürebilmemize destek olun.