Faydalı BilgilerGaleri

Limonun Güzellik Konusunda ki Gizemi

Limonun Faydaları Saymakla Bitmez Ama Birde Güzellik İksidir.

Limonu birçok besin ile tükettiğimiz doğrudur ama limonun farklı güzellik faydaları da vardır.

İşte bunlardan bazıları;

Limon cildi aydınlatır, cildinizin rengi soluk ve koyu tonlarda lekeleriniz var ise limonu adeta bir aydınlatıcı olarak kullanabilirsiniz. Limonun birkaç damlasını yüzünüzü yıkadığınız suya damlatın ve farkı görün.

Limon diş beyazlatmada birebirdir, çeşit çeşit diş beyazlatma ürünü kullandınız ancak fayda etmedi mi? öyleyse bir de doğal yollara başvurun ve birkaç damla limon suyu ile karbonatı karıştırarak dişlerinize uygulayın ve dişlerinizin beyazladığını görün.

Limon tırnakları güçlendirir, sürekli kırılan ya da güçsüz olduğunu düşündüğünüz tırnaklarınız var ise birkaç damla limon suyunu bir yemek kaşığı kadar zeytinyağı ile karıştırarak her gün tırnaklarınıza uygulayabilir ve tırnaklarınızı doğal yollar ile güçlendirebilirsiniz.

Limon saç rengini açar, saçlarınızın rengini doğal yollar ile açmak mümkün,  limon suyunu kullandığınız saç bakım spreyine ya da direk eliniz ile uyguladığınız da hem saçlarınızın rengi açılır hem de saçlarınıza doğal bir hacim verir.

Sizlerde Limonun bu faydalarından yaralanmak için bu uygulamaları mutlaka yapmalısınız. Limon sadece vitaminli bir besin kaynağı değil aynı zamanda güzellik ve kişisel bakımdanda hemen hemen herkesin evinde bulunan gizli bir kişisel bakım ürünüdür.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Şimal Dayak

Kendini bildi bileli yazar, bu yazar...

Yazarın Diğer Paylaşımları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ayrıca Bunada Göz Atabilirsiniz

Close
Close

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyicinizi devre dışı bırakarak çalışmalarımızı sürdürebilmemize destek olun.