Faydalı Bilgiler

Loto’yu Kazandı Hayatı Kaybetti !

Lotoyu Kazanmıştı ama Siroz'dan Öldü

3 Yıl önce Edirne’nin süloğlu ilçesinde hammallık yaparak hayatını kazanan 40 yaşında Fuat Özdemir’in hayatı bir anda değişmişti. Süper Loto’dan tam 11 Milyon Lira kazanan 2 çocuk babası Fuat Özdemir, Siroz Hastalığı nedeni ile dün akşam tedavi gördüğü Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesinde hayatını kaybetti.

Hammallık yaparak geçimini sağlayan Fuat Özdemir, Süper Loto’yu tutturunca ne yapacağını şaşırdı. Parayı nasıl kullanacağını bilemeyen Fuat, yanında hammallık yaptığı patronu B.A. giderek akıl istedi.

Ne kadar doğru olduğu bilinmese de, kısa bir süre sonra Edirne Cumhuriyet Savcılığı´na patronu B.A hakkında suç duyurusunda bulunan Fuat Özdemir kendisinden şikayetçi olarak, kazandığı 11 Milyon TL ‘nin 5 Milyon 300 bin lirasını patronunun çaldığını söyledi. Savcılık konuyla ilgili işlem başlatırken, B.A ‘nında kupona ortak olduğu iddaaları üzerine verilen karar sonucu doya yargıtaya gitti.

PARA KAZA GETİRDİ

Başı bir türlü dertten kurtulmayan Fuat Özdemir, kendisine aldığı lüks otomobil ile kaza yaptı. Çevresinde ki yakınlarına ev ve maddi imkanlar sağlayan fuat, bir iş merkezinde büro satın aldı ancak yine başına dert aldı. İş yerinin önünde silahlı saldırıya uğradı.  Bu dönemin ardından ise parasını mafyaya kaptırdığı ve Karagümrük Çetesi lideri Nuri Ergin’in oğullarına sürekli para verdiği öne sürüldü.

PARA İNSANI BOZUYORMU ?

Sorularını akla getiren olaylar yaşayan Fuat Özdemir, artık bütün parasını kaybetmişti. Geçen ocak ayında rahatsızlanan Fuat Özdemire siroz teşhisi konuldu ve tedavi altına alındı. Dün gece ise alkole bağlı siroz kanaması sonucu durumu ağırlaşan Fuat Özdemir tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

 

Anlaşılan para Fuat Özdemire yaramadı …

 

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Şimal Dayak

Kendini bildi bileli yazar, bu yazar...

Yazarın Diğer Paylaşımları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ayrıca Bunada Göz Atabilirsiniz

Close
Close

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyicinizi devre dışı bırakarak çalışmalarımızı sürdürebilmemize destek olun.