Faydalı BilgilerGaleri

Müslüm Gürses’e Büyük Vefa

Şarkılarıyla Anılacak...

6’ncı Uluslararası Klarnet Festivali kapsamında düzenlenecek ‘Ustaya Saygı’ Konserinde Müslüm Gürses’in Şarkıları Ünlü isimler tarafından seslendirilecek.

4 Yıl önce aramızdan ayrılan Usta sanatçı Müslüm Gürses için 6’ncı Uluslararası Klarnet Festivali’nde konser verilecek. 8- 17 Eylül tarihleri arasında verilecek konserin, 13 Eylül’de Bostancı Gösteri Merkezi’nde Müslüm Gürses için yapılacak olan konserin, müzik direktörlüğünü İskender Paydaş, sunuculuğunu ise Hakan Bilgin üstlenecek. Organizasyonun sanat yönetmenliği’ni yapan Serkan Çağrı ise ”Her yıl bir ustamızı anıyoruz. Müslüm Gürses, belli bir dönem sadece toplumun bazı kesiminin takip ettiği sanatçıyken, sonrasında genelini kucaklayan isim oldu. Onun şarkılarını tekrar yorumlama cesaretine girmek bile heyecan verici” dedi.

Ünlü İsimler’in Yer Alacağı Konser’de Bakın Kimler Var…

İpek acar, İntizar, Burhan Bayar, Alişan Göksu, Aslı Demirer, Öykü Gürman, Ozan Ünlü, Hakan Aysev, Şebnem Keskin ve ”Ustasına saygı duymayan bir toplum ilerleyemez” diyen yonca lodi, Usta sanatçıyı şarkılarıyla anmanın gurur verici olduğunu söyleyerek, Müslüm Gürses şarkılarını seslendirecekler.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Şimal Dayak

Kendini bildi bileli yazar, bu yazar...

Yazarın Diğer Paylaşımları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ayrıca Bunada Göz Atabilirsiniz

Close
Close

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyicinizi devre dışı bırakarak çalışmalarımızı sürdürebilmemize destek olun.